KDO JSME A CO UMÍME

KHfilmin‘ je mladou nezávislou filmařskou skupinou, která se nebojí ničeho nového! Máme za sebou již přes 400 projektů. To co děláme, děláme se stoprocentním nasazením a nadšením! Tvoříme nové zajímavé projekty a děláme to s láskou. Držíme se aktuálních světových trendů, ale nebojíme se přidávat nové prvky.

CO SI U NÁS MŮŽETE OBJEDNAT

Objednejte si audio-vizuální dílo z různých odvětví! Jste reklamní agentura a potřebujete zaujmout klienta reklamním spotem? Nebo jste hudební skupina a přejete si oslnit úžasným videoklipem? Možná si přejete natočit reportáž, či aftermovie z nějaké živé akce. Někdo z Vás zase přemýšlí nad krátkým hraným filmem ke svému projektu. Jsme tady a pomůžeme Vám doladit námět, připravit scénář, zrealizovat natáčení a zajistit postprodukci i finalizaci projektu. Krom jiného nabízíme i profesionální fotky jak ve studiu, tak z akcí.

TECHNIKA

Chceme, aby byl obraz obrazný a zvuk zvučný! Detaily ostré a atmosféra působivá! Naše technika čítá hned několik strojů, každý je svými parametry použitelný pro jiné účely. Několik profesionálních kamer a foťáků, rozmanitá sbírka objektivů, a samozřejmě zvuková technika určená ke sběru mluveného slova a ruchů v terénu. Můžeme však zajistit i nahrávání hudebních nástrojů, zpěvu, a všeobecně písniček, ve studiu. A pokud by snad naše technika klientovi nevyhovovala, či měl jiné technické nároky na výsledný snímek, nebojíme se vypůjčit si jinou techniku, protože opravdový filmař umí pracovat s jakýmkoliv obrazotvorným nástrojem.

NAŠE CÍLE

Žijeme pro to, co děláme, a to je točení! Chceme tvořit, budovat a posouvat se s každým projektem. S tím jde ruku v ruce i výstupní kvalita našich projektů. Chceme to nejlepší pro klienta a chceme se pod to podepsat co nejkrásnějším písmem.

© KHFilmin 2013 - 2018